Ваші покупки
У кошику немає товарів
Моб: +38(050) 140-08-00
         +38(050) 057-63-76
Реагуємо на дзвінки з 10.00 до 17.00, крім вихідних та свят.
  Електрофурнітура  
Головна / Електромонтажне устаткування / Електрофурнітура
  Опис категорії  
   
 
 Efapel Logus 90 - серія поєднує в собі стриманість і функціональність виробів із пластику з сучасністю і вишуканістю виробів з натуральних матеріалів. Лінійка серії Logus 90 - ANIMATO, Скло, Метал, Дерево і Граніт дозволяють створювати абсолютно різні за відчуттям і виконання варіанти інтер'єру.
      
 З безперервним поліпшенням техніки і впровадження нових технологій, продукти польського виробника ABEX гарантують безпеку і надійність використання.
      
 Компанія OSPEL пропонує широкий асортимент розеток і вимикачів власного виробництва від «економ-класу» до найвишуканіших, що допоможе втілити будь-які дизайнерські рішення в Вашому інтер'єрі.
         
               
   

 Електрофурнітуру серій Siemens Iris відрізняють привабливий сучасний дизайн, висока якість інноваційних матеріалів, різноманітність відтінків і надійність механізмів. Дані серії виробляються під контролем Siemens на заводі іспанської компанії BJC, яка з 2008 року входить в корпорацію Siemens S.A.
 
 Вироби Legrand, застосовуються в ланцюгах освітлення, управління, електрообігріву, забезпечуючи максимальний комфорт використання, високий рівень безпеки і прекрасне естетичне рішення цих задач.
 
 Слідуючи сучасним традиціям розвитку технічного дизайну, компанія Schneider Electric розширює гаму механізмів. Поєднання надійності і зручності в повсякденному використанні.
         
               
   
 Більше 90 років JUNG успішно постовляется якісні вироби і системи для електроінсталляторов.
 
 Багатофункціональність, взаємозамінність елементів серій, легкість монтажу і експлуатації, ергономічність, стильова єдність, можливість установки за межами приміщень - все це незаперечні переваги продукції Gira.
 
 
 Компанія TEM пропонує сучасні рішення для установки вимикачів і розеток в житлових і робочих приміщеннях, приділяючи особливу увагу дизайну продукції і зручності у використанні.ТИМ - лідер словенського Сайти Вся електрофурнітурі. Вироби ТЕМ умовно діляться на 4 cімейство: MODUL, EKONOMIK, FONTANA, TOUCH.
         
           
   
 Видатне досконалість і перевага.
 
 
 HAGER - це сучасна серія вимикачів спеціально для молодих сімей. Матеріалом служить міцний дюропласт, що відрізняється зовнішньою поверхнею, яка особливо легко чиститься і стійка до подряпин. Свідома відмова від гострих країв і плоска конструкція зменшують ризик травмування.
 
 Надійне, просте в експлуатації, естетичне та інноваційний електричне обладнання від турецького виробника.
         
         
       
     
 Різні серії-однакові механізми. Цей принцип, що лежить в основі пропозиції від ABB / Busch-Jaeger, дозволяє сохранть, незважаючи на різноманітність форм і кольору, загальну лінію продукції всіх пропонованих серій-змінюються тільки накладки. Виняток: серія вимикачів impuls.
     
         
 
немає товарів
  Огляд категорій  
Освітлення
Електромонтажне устаткування
Захист електромереж
Опалення
Розумний дім
Реле
Системи відеоспостереження
Системи безпеки
Аудио системи
Розпродаж